Relaks dla ciała
i ducha...
Poznaj naszą ofertę
Nasza oferta
Perfect You
  • Joga
  • Fitness
  • Konsultacje
  • Warsztaty

Joga

Joga integralna - grupa dla wszystkich

Metoda pracy z ciałem łącząca różne „rodzaje” jogi – metodę Iyengara, maha joge, vinjasa joge, ashtanga jogę oraz nowoczesną wiedzę o anatomii i biomechanice ciała człowieka. Na zasadzie „z każdego coś dobrego”. Dzięki takiemu podejściu zajęcia są różnorodne i ciekawe, a pozytywne efekty zbilansowanego wzmocnienia mięśni i uelastycznienia ciała - szybko zauważalne. Wiele pozycji jogi mocno angażuje tzw. CORE – mięsnie posturalne. Do tego praktyka z ciężarem własnego ciała jest mało kontuzjogenna. Cechy te czynią praktykę jogi bardzo skuteczną i bezpieczną metodą zapobiegania wad postawy, jak również jej korekcji. Z powodzeniem pomaga utrzymać efekty ewentualnej rehabilitacji czy fizjoterapii. Jest też świetnym sposobem pracy nad sylwetką. Do tego wszystkiego praktykując jogę uczysz się świadomego oddechu, co świetnie reguluje napięcia, również te psychiczne!
To naprawdę działa!
 

Aerial – figle na hamakach

Elementy tradycyjnej jogi wykonywanej w wersji „na nietoperza” – w podwieszeniu na specjalnych bezpiecznych hamakach. Jest to bardzo relaksująca, wzmacniająca, uelastyczniająca ciało i naprawdę bezpieczna forma ćwiczeń. Pobudza całe ciało i układ nerwowy do nowej „dziwnej” pracy. Umożliwia odnalezienie w sobie dziecięcej frajdy z czasów trzepaka :) 

 A bardziej serio - przez podwieszenie uzyskujemy odciążenie stawów, dekompresję kręgosłupa, szybsze rozluźnienie spiętych mięśni, odżywienie stawów i przestrzeni międzykręgowych. Czasem nawet +1 cm wzrostu :) Pozycje odwrócone na hamaku poprawiają ponadto krążenie krwi i limfy, zwiększają ukrwienie narządów wewnętrznych, zmniejszą obrzęki nóg. Przy tym wszystkim nie obciążają odcinka szyjnego. Ta forma ruchu szczególnie polecana jest osobom z kontuzjami stawów biodrowych, kolanowych, którym odradza się inne formy aktywności lub powracających do aktywności po dłuższej przerwie. Polecana też dla osób z nadwagą ze względu na odwrócenie siły grawitacji i odciążanie „krytycznych” stawów.

I na deser po tych wszystkich zaletach - relaks po praktyce w delikatnie bujającej się, oplatającej nas jak kokon chuście jest naprawdę niezapomnianym wrażeniem Jedyne czego potrzebujesz to wygodny strój i odrobinka śmiałości żeby zacząć :)

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia dedykowane osobom, które pragną zadbać o swoje „rusztowanie” nawet jeśli do tej pory nie ćwiczyły. Dzięki tym zajęciom zwiększysz swój codzienny komfort funkcjonowania, odzyskasz mobilność i swobodę we własnym ciele i zachowasz ją na długo. Dzięki małej grupie mogę dopilnować prawidłowego wykonywania ćwiczeń i co za tym idzie – maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i skuteczność praktyki. Może będziesz mógł zapomnieć o butach na rzepy :)

Zajęcia indywidualne

Praktyka dopasowana dokładnie do Ciebie - „1 na 1” z nauczycielem – zapewnia bardzo dobre zrozumienie istoty asan i prawidłowego sposobu ich wykonania z uwzględnieniem Twoich indywidualnych warunków fizycznych. Taka forma praktyki, połączona z analizą postawy i motoryki, umożliwia zbudowanie długofalowego planu praktyki, dokładnie dopasowanego do Twoich potrzeb – dla jak najlepszego efektu, dla Twojego zdrowia. Zapraszam serdecznie

  • Joga integralna
  • Aerial
  • Zdrowy kręgosłup
  • Zajęcia indywidualne

Fitness

Oferta w przygotowaniu

Konsultacje

Oferta w przygotowaniu

Warsztaty

Oferta w przygotowaniu